Wałcz - lipiec 2016 roku

Rozgrzewka biegowa 

1

Kochamy Triathlon

Reklama prezentowana podczas Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych w Triathlonie 2-5 lipca 2016 roku.

2

Start do pływania w triathlonie amatorskim

W zawodach triathlonowych startuje duża ilość amatorów adrenaliny...

3

Julia Sanecka

Podczas Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych w Triathlonie, Węgry 2016.

4

Triathlon Pniewy

Zaraz po starcie na dystansie sprinterskim 750-20-5

5

Triathlon Delf

Mamy ładną grupę

6

Delf to my

Tak sobie siedzimy podczas obozu w Wałczu 2016.

7

Triathlon Delf

Delf to marka

8

Grzegorz, Mateusz, Jakub

Podczas tiathlonu w Pniewach 2016 roku, wprowadzanie rowerów do strefy zmian po części kolarskiej.

9

Triathlon Sport Atrakcyjny

Triathlon jest sportem atrakcyjnym, wszechstronnym, nowoczesnym.

10

12 Gryfiński Festiwal Triathlonowy

Lista startowa

Nazwa imprezy sportowej

12 Gryfiński Festiwal Triathlonowy

Termin

23 września 2017

Miejsce

CW Laguna i Gryfińskie Obiekty Sportowe

Za ważne (skuteczne) zgłoszenie organizator uznaje to zgłoszenie, za które na konto Gryfińskiego Klubu Sportowego Delf w BPH o nr 13 1060 0076 0000 3200 0109 2012 wpłynęła opłata startowa zgodna z regulaminem zawodów. O zakwalifikowaniu do startu w danym wyścigu decyduje kolejność wpłynięcia wpłaty na konto Delfa. 

LP Imię Nazwisko UR Płeć Klub Nr
ST
DR ZAW. U
       
1 Julia Sanecka 2001 K Delf Gryfino 2
2 Monika Sanecka 1973 K Delf 3 Sanki1
3 Marek Sanecki 1965 M Delf 3 Sanki2
4 Julia Sanecka 2001 K Delf 3 Sanki3
5 Jarosław Zmitrowicz 1999 M Delf Gryfino 2
6 Jakub Zmitrowicz 2002 M Delf Gryfino 2
7 Dawid Heda 2002 M Delf Gryfino 2
8 Jakub Heda 2000 M Delf Gryfino 2
9 Arkadiusz Kubasik 1980 M PGE Dolna Odra 2
10 Szymon Janaszkiewicz 2005 M Delf Gryfino 1
11 Mateusz Janaszkiewicz 2001 M Delf Gryfino 2
12 Szymon Janaszkiewicz 2005 M Delf Gryfino 3 Janiny1
13 Mateusz Janaszkiewicz 2005 M Delf Gryfino 3 Janiny2
14 Agnieszka Janaszkiewicz 1972 K Delf Gryfino 3 Janiny3
15 Paweł Kowalczyk 2006 M DELF Gryfino 1
16 Małgorzata Kowalczyk 2009 K DELF Gryfino 1
17 Anita Kowalczyk 1979 K DELF Gryfino 3 Kowale1
18 Grzegorz Kowalczyk 1977 M DELF Gryfino 3 Kowale2
19 Paweł Kowalczyk 2006 M DELF Gryfino 3 Kowale3
20 Oliwia Podolak 2001 K Delf Gryfino 2
21 Grzegorz Rudzinski 1999 M Delf Gryfino 2
22 Mateusz Urbanek 1998 M DELF 2
23 Oskar Wieligórka 1999 M Delf 2
24 WIKTORIA BUDNY 2002 K DELF Gryfino 2
25 Małgorzata Czyleko 1984 K DELF Gryfino 3 CZYLEKO1
26 Wojciech Czyleko 1981 M DELF Gryfino 3 CZYLEKO2
27 Pola Czyleko 2010 K DELF Gryfino 3 CZYLEKO3
28 Wojciech Guranowski 2004 M UKS Lusowo 1
29 Alicja Olszańska 2001 K Delf Gryfino 2
30 Jakub Podolak 2004 M DELF 1
31 Maciej Kostka 2005 M UKS LUSOWO 1
32 Filip Hawrot 1995 M Goleniów 3 HawrotTEAM1
33 EWA Hawrot 2001 K Goleniów 3 HawrotTEAM2
34 Sylwester Hawrot 1968 M Goleniów 3 HawrotTEAM3
35 Piotr Partyka 2001 M Delf 2
36 Bartosz Peta 2005 M DELF Gryfino 1
37 Martyna Atamańczuk 2004 K Triathlon Szczecinek 1
38 Oliwia Talkowska 2005 K Triathlon Szczecinek 1
39 Szymon Wieligórka 2003 M Delf Gryfino 2
40 SYLWESTER Hawrot 1968 M NTS NEXELO JF Duet Goleniów 2
41 Norbert Jarochowicz 1971 M Nowogard 2
42 Marysia Chabasińska 2008 K Szczawno 1
43 RAFAŁ CHABASIŃSKI 1976 M SZCZAWNO 2
44 Aleksander Turowski 2007 K Delf 1
45 Katarzyna Turowska 1979 K Delf 3 Dream Team1
46 Marcin Turowski 1976 M Delf 3 Dream Team2
47 Aleksander Turowski 2007 M Delf 3 Dream Team3
48 Joanna Woźniak 2001 K KS IRONMAN CS POLSKA 2
49 Bartosz Celmer 2006 M Delf/Gryfino 1
50 Oskar Wieligórka 1999 M Delf Gryfino 3 Wielusie1
51 Szymon Wieligórka 2003 M Delf Gryfino 3 Wielusie2
52 Helena Wieligórka 1974 K Delf Gryfino 3 Wielusie3
53 Ada Skrzypczak 2002 K Szczecin 2
54 Hanna Grąbczewska 2006 K Delf 1
55 Kacper Grąbczewski 2002 M Delf 3 Grąbale1
56 Karolina Grąbczewska 1977 K Delf 3 Grąbale2
57 Hanna Grąbczewska 2006 K Delf 3 Grąbale3
58 Martyna Atamańczuk 2004 K Triathlon Szczecinek 1
59 Oliwia Talkowska 2005 K Triathlon Szczecinek 1
60 Tomasz Maksymowicz 2000 M G-8 Bielany Warszawa 2
61 Michał Pisanko 2005 M UKS Lusowo 1
62 Jolanta Piwowarska 1982 K Gryfino 3 Piwowary1
63 Radosław Piwowarski 1982 M Gryfino 3 Piwowary2
64 Dawid Piwowarski 1988 M Gryfino 3 Piwowary3
65 Jolanta Piwowarska 1982 K Gryfino 2
66 Radosław Piwowarski 1982 M Gryfino 2
67 Tomasz Krysztoforski 2006 M Delf Gryfino 1
68 Katina Woźniak 1998 K KS IRONMAN CS POLSKA 2
69 Damian Wojcieszonek 1997 M osmiorniczkaplywanie.com 2
70 Oliwia Podolak 2001 K DELF GRYFINO 3 -1
71 Mariusz Podolak 1978 M DELF GRYFINO 3 -2
72 Anna Podolak 1975 K DELF GRYFINO 3 -3
73 Antoś Pleskacz 2006 M Szczecin 3 Dziki1
74 Piotr Pleskacz 1974 M Szczecin 3 Dziki2
75 Marcin Pleskacz 2000 M Szczecin 3 Dziki3
76 Wiktor Pietraszuk 2006 M Delf Gryfino 1
77 Karol Pietraszuk 1979 M Delf Gryfino 3 Pietruszki1
78 Wiktor Pietraszuk 2006 M Delf Gryfino 3 Pietruszki2
79 Hania Pietraszuk 2008 K Delf Gryfino 3 Pietruszki3
80 Bartosz Jasiulewicz 2000 M Delf 2
81 Adrian Wilk 1998 M KS IRONMAN CS POLSKA 2
82 Bartłomiej Gwardiak 1992 M Goleniów 2
83 Zbigniew Kasperowicz 2004 M SP46 Szczecin 1
84 Tadeusz Kasperowicz 2006 M SP46 Szczecin 1
85 Kalina Klimczak 2007 K Delf Gryfino 1
86 Zuzana Śiwek 1995 K Delf Gryfino 3 Zmitki1
87 Jarosław Zmitrowicz 1999 M Delf Gryfino 3 Zmitki2
88 Jakub Zmitrowicz 2002 M Delf Gryfino 3 Zmitki3
89 Adam Szymczak 2005 M UKS Lusowo 1
90 KALINA GRABOWSKA 2008 K DELF TRIATHLON GRYFINO 1
91 TOMASZ GRABOWSKI 1985 M DELF GRYFINO 3 GRABOLKI1
92 PAULINA GRABOWSKA 1985 K DELF GRYFINO 3 GRABOLKI2
93 KALINA GRABOWSKA 2008 K DELF GRYFINO 3 GRABOLKI3
94 Agnieszka Pisanko 1975 K UKS Lusowo 3 PISANKI1
95 Marek Pisanko 1975 M UKS Lusowo 3 PISANKI2
96 Michał Pisanko 2005 M UKS Lusowo 3 PISANKI3
97 Nader Zair 2006 M Delf Gryfino 1
98 Nader Zair 2006 M Delf Gryfino 3 Zairki1
99 Szadi Zair 1995 M Delf Gryfino 3 Zairki2
100 Katarzyna Zair 1994 K Delf Gryfino 3 Zairki3
101 Tomasz Bałachowski 1966 M UKS-T Victoria Chojna 2
102 Oktawia Lewandowska 1999 K KS IRONMAN CS POSLSKA 2
103 Wiktor Prager 2007 M UKS Lusowo 1
104 Wojciech Cieszyński 1978 M PNIEWO 3 CIESZYNKI1
105 Julia Cieszyńska 2010 K PNIEWO 3 CIESZYNKI2
106 Emilia Cieszyńska 1983 K PNIEWO 3 CIESZYNKI3
107 Igor Szady 2007 M Delf 1
108 Lena Tyszkiewicz 2006 K Delf Gryfino 1
109 Karolina Partyka 1994 K Delf/Gryfino 3 Partyki1
110 Piotr Partyka 2001 M Delf/Gryfino 3 Partyki2
111 Ilona Partyka 1970 K Delf/Gryfino 3 Partyki3
112 Wiktoria Tyszkiewicz 2004 K Delf 1
113 Kacper Grąbczewski 2002 M Delf Gryfino 2
114 Wiktoria Tyszkiewicz 2004 K Krzypnica 3 złotka 1
115 Piotr Tyszkiewicz 1977 K Krzypnica 3 złotka 2
116 Kacper Tyszkiewicz 2001 K Krzypnica 3 złotka 3
117 Agnieszka Pisanko 1975 K UKS Lusowo 2
118 Maria Albrecht 2002 K UKS LUSOWO 2
119 AMELIA CHABASINSKA 2003 K Szczecin 3 CHABASKI1
120 SYLWIA CHABASINSKA 1976 K Szczecin 3 CHABASKI2
121 RAFAL CHABASINSKI 1976 M Szczecin 3 CHABASKI3
122 Jakub Rudziński 1999 M Gryfino 2
123 ANDRZEJ LEMAŃSKI 1978 M Szczecin 2
124 Iwona Sapińska 1980 K Radziszewo 3 Ślimaxteam1
125 Filip Sapiński 2010 M Radziszewo 3 Ślimaxteam2
126 Krzysztof Sapiński 1974 M Radziszewo 3 Ślimaxteam3

 

 

1

 

 

 

Partnerzy Delf

    PGE Górnictwo i energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna       

 

Adnotacje Delf

   Poprzednia wersja strony Delf      

Info o Delf

Gryfiński Klub Sportowy Delf,

ul. Łużycka 38,74-100 Gryfino, tel. 509 949 777, email: delf@delf.pl  

NIP: 858 16 49 343,  Regon:812340121,  KRS: 0000014967

Konto w Banku Alior Bank: 13 1060 0076 0000 3200 0109 2012